تزریق ژل گونه

تزریق ژل گونه یکی از تکنیک‌های زیبایی پرطرفدار است که در چند دقیقه کوتاه انجام شده و چهره فرد را به حد بسیاری متحول و زیبا می‌کند. تمامی افراد بدون در نظر گرفتن جنسیت، با افزایش سن، کاهش حجم گونه را تجربه می‌کنند که این مورد بر فرم سایر نواحی صورت نیز تاثیر می‌گذارد. تزریق ژل به گونه باعث افزایش حجم گونه‌ها و جدا شدن این ناحیه از خط فک و زیبایی و جوانی می‌شود که در این مورد بیشتر صحبت می‌کنیم.

تزریق ژل گونه برای صورت کشیده

اگر شما هم دارای صورت کشیده هستید، بدانید که تزریق ژل گونه بسیار مناسب شما است زیرا با حجم دادن به گونه‌های خود، مقداری از این کشیدگی را در ظاهر کاهش داده و نمای پر و تقریبا گرد به صورت شما داده می‌شود. اغلب افرادی که صورت نیمه کشیده دارند و به گونه خود فیلر تزریق می‌کنند، رضایت بسیاری دارند.

تزریق ژل گونه برای آقایان

تزریق ژل به گونه برای آقایان نیز قابل انجام است که البته از حساسیت‌های بیشتری برخوردار بوده و نیازمند انتخاب بهترین دکتر زیبایی برای این کار است. چهره آقایان نباید از حالت مردانه و طبیعی خود خارج شود و به همین دلیل تزریق ژل گونه برای رفع برخی نواقص، باید به حالت طبیعی انجام شود.

انواع ژل گونه

به طور کلی تزریق ژل به گونه دارای انواع مختلفی نیست و فقط به دو دسته موقت و دائمی تقسیم می‌شود اما فیلر‌ها خود دارای انواع متعددی هستند که شما بسته به شرایط خود و در نظر گرفتن مقدار ماندگاری و هزینه می‌توانید یکی از آ‌نها را انتخاب کنید.

موقت یا دائم بودن فقط از نظر زمان دوام متفاوت هستند و هیچ یک از این فیلر‌ها مادام العمر نخواهد بود.

تزریق ژل گونه
تزریق ژل گونه

برخی از فیلر‌ها موقتی هستند اما برخی از آ‌نها دارای ماندگاری بالا می‌باشند. ژل گونه رووفیل، ژل گونه پرفکتا، فیلر الانسه، ژل نورامیس و بسیاری برند‌های معتبر دیگر برای تزریق موجود هستند. ریسک استفاده از برند‌های نامعتبر فیلر برای تزریق به گونه چندان خوشایند نیست و ممکن است که عوارضی را برای خود رقم بزنید.

برای تزریق ژل گونه چند سی سی نیاز است؟

گونه‌ها از نواحی تقریباً وسیع برای تزریق فیلر بشمار می‌روند و برای حجم گیری از لب‌ها بیشتر ماده تزریقی نیاز دارند. تزریق ژل گونه یک سی سی برای افراد کفایت دارد اما این مقدار برای هر شخص بسته به شرایط لاغری و فرم صورتش سنجیده می‌شود. البته توجه داشته باشید که مقدار محدودی ژل تزریقی به گونه‌ها، بعد از مدتی جذب بافت بدن خواهد شد و به همین دلیل بهتر است که در ابتدا مقداری بیشتر فیلر تزریق شود.

برای تزریق ژل گونه در تهران یا مشاوره رایگان با مطب دکتر زواره ای به شماره ۰۹۰۰۲۹۶۱۵۸۶ تماس بگیرید.

مزایای گونه گذاری با فیلر

روش‌های متعددی برای گونه گذاری یا حجم دهی گونه‌ها قابل انجام است اما تزریق ژل گونه بی دردسر و بی چالش‌ترین آنها است. این روش نیاز به بیهوشی نداشته و دوران نقاهت چندانی ندارد. فرد بلافاصله بعد از تزریق فیلر به گونه می‌تواند به محل کار خود یا اجتماع بازگردد. این روش نسبت به تکنیک‌های جراحی دارای هزینه بسیار معقول می‌باشد. همچنین شما می‌توانید بلافاصله بعد از تزریق تا حدودی فرم جدید گونه‌های خود را ببینید.

تزریق ژل گونه در بارداری

دوران بارداری برای بانوان و سلامت جنین بسیار حساس است و خانم‌ها اجازه انجام انواع تکنیک‌های زیبایی اعم از تزریق ژل به گونه تزریق ژل لب، تزریق ژل چانه و سایر نواحی را ندارند. برای انجام هر یک از این روش‌ها باید تا بعد از زایمان صبور باشید.

میتوان همزمان تزریق ژل گونه و زاویه فک انجام داد؟

بله شما می‌توانید به طور همزمان این دو روش زیبایی را استفاده کنید. تزریق ژل گونه همزمان با تزریق فیلر برای ایجاد زاویه فک هیچ مشکلی ندارد و مزیت آن، گذراندن یک دوره نقاهت همزمان است.

تزریق ژل گونه چقدر ماندگاری دارد؟

همانطور که در قسمت‌های بالا توضیح داده شد، میزان ماندگاری فیلر در هر برند متفاوت است. به طور معمول اگر از فیلرهای با کیفیت و مارک معتبر برای تزریق به گونه استفاده کنید، حدود ۲ تا ۳ سال ماندگاری خواهند داشت اما اگر ژل استفاده شده ارزان باشد و کیفیت معمولی داشته باشد، حدود یک تا یک سال و نیم دوام خواهد داشت.

عوارض تزریق ژل به گونه

این روش زیبایی در دسته تکنیک‌های غیر تهاجمی قرار دارد و عوارض خاصی برای افراد به همراه ندارد. ممکن است هر شخص بعد از تزریق فیلر به گونه‌های خود، قرمزی و التهاب و مقداری کبودی را مشاهده کند که نگران کننده نیستند و بعد از چند روز از بین می‌روند.

هزینه تزریق ژل گونه

تزریق فیلر گونه دارای هزینه یکسان و قطعی برای اشخاص نیست و به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت مشخص را اعلام کرد. هر یک سی سی از فیلر‌های برند‌های مختلف، قیمت واحد مخصوص را دارند که در ابتدا باید مشخص شود تا شما کدام نوع ژل را پسندیده‌اید. دومین مورد مقدار حجم تزریقی از آنها است که بر قیمت تاثیر دارد. برای اطلاع از قیمت هر واحد از برند فیلر مورد نظرتان، با شماره ۰۹۰۰۲۹۶۱۵۸۶ تماس بگیرید.

تزریق ژل گونه درد دارد؟

ژل برای گونه بدون هیچ دردی تزریق می‌گردد زیرا قبل از انجام کار، ماده بی‌حسی موضعی برای گونه و نواحی اطراف استفاده می‌شود و فرد حین تزریق و ورود و خروج سوزن به گونه، هیچ دردی را احساس نمی‌کند.

ورم بعد از تزریق ژل گونه طبیعی است؟

ورم و التهاب و حتی قرمزی از عوارض تزریق ژل به هر ناحیه از صورت یا بدن است و به همین دلیل ورم بعد از تزریق ژل گونه کاملاً طبیعی بوده و به مرور زمانی کوتاه از بین خواهد رفت.

تزریق ژل به گونه بهتر است یا تزریق چربی به گونه؟

اگر بخواهیم بین این دو روش مقایسه انجام دهیم، باید بگوییم که هر یک مزایای و معایب خاص خود را دارند. چربی تزریقی به گونه در مدت زمان کوتاهتری به بدن جذب می‌شود اما فیلر‌ها که ماده‌هایی بی‌ضرر هستند، ماندگاری بیشتری دارند. حجم دهی با فیلر طبیعی‌تر از افزایش حجم با چربی می‌باشد. با لاغر شدن یا گرفتن رژیم‌های غذایی، حجم چربی‌های تزریق نیز کاهش می‌یابد.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز است.
[تعداد امتیازها ۱ عدد و میانگین امتیازها ۵]

سوال خود را بپرسید یا دیدگاه را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.