تزریق ژل بینی

تزریق ژل بینی یکی از روش‌های بدون تهاجم برای رفع نواقص و ایرادات بینی است. آیا شما هم دارای فرو رفتگی یا قوز بینی و یا انحراف تیغه بینی هستید؟ آیا قبلاً بینی خود را عمل کردید؟ آیا می‌توان روی بینی عمل شده، تزریق ژل بینی انجام داد؟ در این مقاله به تمامی این دسته از سوال‌های زیباجویان پاسخ دادیم و توصیه داریم این متن را مطالعه نمایید.

فیلر بینی چیست؟

فیلر بینی تکنیکی موثر برای اصلاح فرم بینی است که موقت بوده و نسبت به جراحی بینی، دوران نقاهت ساده‌تر و کمتری دارد. تزریق ژل بینی برای افرادی که قوز بینی دارند، بسیار مناسب است زیرا سطح تیغه بینی را یکسان‌سازی می‌کند. برخی اشخاص تصور دارند که ژل بینی ممکن است باعث بزرگ‌تر نشان داده شدن بینی شود اما باید بدانید که پزشک متخصص در نواحی خاص این فیلر‌ها را تزریق می‌کند که فقط نواقص و ایرادات از بین برود. معمولاً تمامی کاندیدای تزریق ژل بینی دارای رضایت بعد از انجام این روش هستند.

تزریق ژل برای بینی استخوانی

تزریق ژل برای بینی‌های استخوانی هیچ محدودیتی ندارد و قوز بینی را بهبود می‌بخشد. زمانی که بینی فرد دارای برآمدگی است، نواحی بالا و پایین نیز فیلر تزریق می‌شود و این باعث می‌شود که قوز بینی چندان نمایان نباشد. ممکن است در روش لیفت صورت با نخ نیز مقداری از مشکلات بینی و چروک‌های سطحی در این ناحیه و اطراف آن برطرف خواهد شد اما تزریق فیلر بینی در کنار آن، نتیجه را رضایت بخش‌تر خواهد کرد.

تزریق ژل برای بینی گوشتی

اگر بینی شما از نوع گوشتی است و تصور دارید که این روش برایتان مناسب نیست، سخت در اشتباه هستید. تزریق ژل به بینی گوشتی نیز میتواند تغییرات جزئی در فرم آن ایجاد و همچنین نواقص ظاهری را تا حدودی رفع نماید. اگر انتظارات واقع بینانه از انجام تزریق ژل بینی دارید، این تکنیک یک گزینه مناسب برای شما است.

برای تزریق ژل بینی در تهران یا مشاوره رایگان با مطب دکتر محمد زوارئی به شماره ۰۹۰۰۲۹۶۱۵۸۶ تماس بگیرید.

مدت ماندگاری ژل بینی چقدر است؟

تزریق ژل به بینی یک روش موقتی بوده و بسته به برند و کیفیت هر نوع فیلر، مدت ماندگاری‌ها متفاوت است. فیلر بینی حدود ۱۲ تا ۲۴ ماه ماندگاری دارد که برای افراد متفاوت است.

مزایای تزریق ژل به بینی

تزریق ژل بینی دارای مزایای متعددی است که در ادامه به برخی از آنها اشاره کردیم:

  • زیباجو در حین تزریق هیچ دردی تجربه نمی‌کند.
  • این روش با بی‌حسی موضعی قابل انجام است.
  • عوارض جانبی چندانی برای فرد ندارد.
  • نیاز به گذراندن دوره نقاهت ندارد و فرد می‌تواند از همان روز به فعالیت روزمره خود بپردازد.
  • این روش در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود.
  • قابلیت ایجاد انواع مدل‌ها برای بینی با این فیلرها وجود دارد.
  • دائمی نیست و اگر فرد مدل و فرم آن را دوست نداشته باشد، مجدد به فرم اولیه باز می‌گردد.

ژل بینی چه عوارضی دارد؟

تمامی تکنیک‌های زیبایی از جمله تهاجمی و غیر تهاجمی دارای عوارض جانبی هستند. به عنوان مثال، افرادی که دارای بینی استخوانی هستند، ممکن است که مقداری درد را حین تزریق داشته باشند.

سوزش و قرمزی و حتی خارش در این ناحیه طبیعی است و بعد از مدتی از بین می‌رود. برخی افراد که دارای بینی‌های بسیار برجسته هستند، قادر به استفاده از این تکنیک نمی‌باشند.

تزریق ژل بینی
تزریق ژل بینی

به طور کلی نیازی نیست که برای هیچ یک از این عوارض به وجود آمده ناراحت و نگران باشید زیرا بعد از گذشت ۲ تا ۵ روز به مرور برطرف خواهند شد.

مدت زمان تزریق ژل بینی

تزریق فیلر بینی مدت زمان زیادی لازم ندارد و بیشترین زمان را ماده بیحسی به خود اختصاص می‌دهد. به طور میانگین حدود ۱۵ تا ۲۵ دقیقه تزریق فیلر بینی زمان می‌برد.

هزینه تزریق ژل بینی چقدر است؟

هزینه تزریق ژل بینی با توجه به حجم فیلر برای تزریق و برند فیلر تعیین می‌گردد. اگر به طور همزمان از روش‌های زیبایی دیگر نظیر تزریق ژل به گونه، تزریق ژل لب، تزریق ژل به چانه و موارد دیگر استفاده کنید، هزینه شما افزایش می‌یابد اما هزینه دستمزد کمتری پرداخت خواهید کرد.

فیلر بینی برای چه افرادی مناسب است؟

این روش معمولاً توسط پزشک متخصصین برای اشخاصی استفاده می‌شود که نواقص چندان بزرگی بر سطح بینی خود ندارند. به عنوان مثال به جای لیفت بینی، از روش تزریق ژل بینی استفاده کنید. اگر اصلاحات مرتبط با بینی زیاد و وسیع باشد، ممکن است که با فیلر بینی قابل حل نباشد.

آیا تزریق ژل بینی باعث کوچک شدن بینی میشود؟

فیلر بینی به تنهایی اندازه بینی شما را کم نمی‌کند اما در مقابل به دلیل رفع تمامی نواقص، موجب آن می‌شود که ظاهر بینی شما کوچکتر به نظر برسد. ایجاد تقارن و رفع انحراف تیغه بینی خود به تنهایی باعث کوچک شدن آن می‌شود.

آیا میتوان ژل بینی را از بین برد؟

به طور کلی نتایجی که از تزریق ژل بینی برای افراد به دست می‌آید، موقت است اما اگر فرم بینی خود بعد از تزریق را نمی‌پسندید، می‌توانید برای خارج کردن فیلر بینی از آنزیم استفاده کنید.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز است.
[تعداد امتیازها ۱ عدد و میانگین امتیازها ۵]

سوال خود را بپرسید یا دیدگاه را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.