تزریق ژل به پیشانی

تزریق ژل به پیشانی برای رفع چین و چروک‌ها و تغییر حالت ابرو‌ها و از بین بردن نواقص این ناحیه کاربرد زیاد و همچنین طرفداران بسیاری داشته است. سوالی که ممکن است برای شما پیش آید، این است که تزریق فیلر پیشانی چه تفاوتی با تزریق بوتاکس پیشانی دارد؟ به طور کلی با افزایش سن، کلاژن‌های سطح پوست کاهش یافته و این مورد در نمایان شدن پیری بسیار موثر است. با خواندن این مقاله متوجه می‌شوید که آیا این تکنیک برای شما مناسب است یا خیر.

معمولاً بانوان و حتی آقایان برای از بین بردن خطوط پیشانی خود از بوتاکس استفاده می‌کنند اما باید بدانید که این روش معمولاً بر خطوط ثابت در ناحیه پیشانی شما تاثیر گذار است اما تزریق ژل به پیشانی تمامی خطوطی که در حال حرکت پیشانی خود، آ‌نها را مشاهده می‌کنید نیز برطرف می‌کند. تزریق ژل به پیشانی برای خانم‌های میانسال یکی از جذاب‌ترین روش‌های زیبایی است که پوستی صاف و کشیده را رقم می‌زند و به طور میانگین حدود ده سال جوان‌تر خواهید شد.

روند تزریق ژل در پیشانی چگونه است؟

بعد از اینکه پزشک زیبایی به شما مشاوره داد و شما را در رابطه با انجام این روش از همه جوانب آگاه ساخت، مناطق مورد نظر را علامت‌گذاری می‌کند.

سپس از بی‌حسی موضعی در ناحیه پیشانی استفاده کرده و پانزده دقیقه بعد، تزریق ژل پیشانی را شروع می‌کند. سوزن‌هایی که برای این ناحیه استفاده می‌شوند، بسیار ظریف بوده و عوارضی نظیر کبودی برای ظاهر شما ایجاد نمی‌کنند.

تزریق ژل به پیشانی
تزریق ژل به پیشانی

انواع ژل برای تزریق به پیشانی

به طور کلی فیلر‌ها دارای برند‌های مختلف و کشور‌های سازنده گوناگون هستند که هر یک ویژگی مخصوص به خود را دارند. ژل‌هایی مانند ژوویدرم، الانسه، رووفیل و موارد دیگر از انواع ژل‌هایی هستند که بسیار پرطرفدار بوده و فرد به طور همزمان به لب و چانه خود نیز تزریق می‌کند. اگر قرار بر انجام همزمان تزریق ژل به پیشانی با تزریق ژل لب، تزریق ژل چانه، تزریق ژل گونه و سایر موارد باشد، این نواحی نیز به طور همزمان بی‌حس خواهند شد.

برای تزریق ژل به پیشانی در تهران یا مشاوره رایگان با مطب دکتر محمد زواره‌ای به شماره ۰۹۰۰۲۹۶۱۵۸۶ تماس بگیرید.

ماندگاری و دوام ژل پیشانی چقدر است؟

فیلرها دارای دوام یکسان نیستند و به همین دلیل مدت ماندگاری برای هر شخص متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر ژل‌های دائمی را برای تزریق به پیشانی انتخاب کنید، حدود ۲ تا ۴ سال نیز دوام خواهد داشت، اما در مقابل با تزریق فیلر‌های معمولی به پیشانی، به مراتب این مدت زمان کاهش می‌یابد و ممکن است که حدود ۱ تا ۲ سال دوام داشته باشد.

مزایای تزریق ژل پیشانی

یکی از مهمترین مزیت‌های تزریق فیلر پیشانی، قابل بازگشت بودن به فرم اولیه بعد از گذشت یک دوره است. این تکنیک فقط به بی‌حسی نیاز دارد و مانند لیفت صورت با نخ و بیهوشی نیاز ندارد. تاکنون اثرات و نتایج بسیار رضایت بخشی به همراه داشته و برای آقایان نیز قابل استفاده است. این تزریق مدت زمان طولانی نیاز ندارد اما در مقابل ماندگاری بالایی دارد. هزینه زیادی را در بر ندارد و با مقدار مبلغ معقول، می‌توان جوانی را به چهره خود بازگرداند.

عوارض تزریق ژل به پیشانی

اگر در گذشته تزریق ژل داشتید و به آن واکنش آلرژیک نشان داده‌اید، باید پزشک خود را در جریان قرار دهید تا عوارض مجدد برایتان ایجاد نشود. مواردی چون کبودی، قرمزی، سوزش و درد در این ناحیه طبیعی بوده و بعد از گذشت چند روز از بین می‌روند. اگر این تکنیک توسط پزشک بی‌تجربه و غیر متخصص انجام شود، ممکن است که برآمدگی‌هایی در اثر تزریق نامناسب ایجاد شود و شما مجدد نیاز به یک پزشک برای رفع این موارد داشته باشید.

نکات مهم قبل از تزریق ژل پیشانی

اگر نمی‌خواهید که بعد از تزریق ژل پیشانی دچار کبودی شوید، باید مصرف قرص‌های رقیق کننده خون از هر نوعی را چند روز قبل قطع کنید. یک ماه قبل از تزریق ژل پیشانی، از تکنیک بوتاکس برای رفع چروک‌ها استفاده نکنید. همچنین حتماً قبل از انجام این کار با پزشک متخصص و زیبایی با تجربه مشورت کنید تا اگر این روش را برای شما مناسب می‌داند، انجام دهید.

تزریق ژل به پیشانی مراقبت خاصی دارد؟

این روش نیاز به مراقبت‌های خاصی ندارد و فقط کافیست تا در شب‌های اول بعد از تزریق فیلر پیشانی به حالت خوابیدن خود توجه کنید و بر روی شکم نخوابید. همچنین اگر پزشک برای شما آنتی‌بیوتیک تجویز کرد تا پایان دوره مصرف کنید. برای راحت گذراندن دوره نقاهت، کمپرس سرد را فراموش نکنید.

هزینه تزریق ژل پیشانی چقدر است؟

قیمت تزریق ژل به پیشانی به عوامل مختلفی مانند برند ژل و حجم ژل برای تزریق بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۰۹۰۰۲۹۶۱۵۸۶ تماس بگیرید.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز است.
[تعداد امتیازها ۱ عدد و میانگین امتیازها ۵]

سوال خود را بپرسید یا دیدگاه را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.