تزریق ژل چانه

تزریق ژل چانه برای ایجاد زاویه سازی صورت و کشیده‌تر کردن این ناحیه انجام می‌شود که باعث می‌شود تا صورت فرد چاق یا گرد به نظر نرسد. تزریق ژل به چانه مانند بسیاری از تکنیک‌های زیبایی مرتبط با فیلر، طرفدار زیادی به خود جذب کرده است زیرا بسیاری از نواقص صورت را رفع می‌کند و اعتماد به نفس را برای افراد ایجاد می‌کند. در این مقاله به اهمیت تزریق فیلر به چانه، نحوه انجام و مقدار ماندگاری و سایر موارد، می‌پردازیم.

موارد مهمتوضیح کوتاه
کاربرد تزریق ژل به چانهتقویت ماهیچه چانه، رفع فرو رفتگی این ناحیه، برجسته سازی، ایجاد تعادل در تقارن چانه و زاویه سازی
عوارض جانبی فیلر چانهکبودی، سوزش، تورم
هزینه ژل برای چانهدارای هزینه متفاوت در هر برند و هر میزان حجم
درباره تزریق ژل چانه

ژل چانه چیست؟

شما با فیلر‌های طبیعی آشنایی دارید و می‌دانید که این مواد برای حجم‌دهی و شکل‌دهی برخی نواحی مورد استفاده قرار می‌گیرند. ژل چانه برای کانتور فک پایین و ایجاد زاویه در صورت استفاده می‌شود و علاوه بر ایجاد کشیدگی در چانه، تمامی چروک‌های این ناحیه را برطرف می‌کند. با تزریق ژل به چانه خود و اصلاح برخی نواقص صورت، اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و از داشتن چهره‌ای زیبا لذت ببرید.

ویژگی تزریق ژل چانه چیست؟

مهمترین کاربرد این روش زیبایی، برطرف‌سازی نواقص صورت یا گردی بیش از حد صورت است. برخی افراد با بالا رفتن سن، با تغییر شکل فک یا عقب رفتن این بخش مواجه می‌شوند که تزریق ژل به چانه بهترین راه حل برای این افراد است. همچنین اشخاصی که به دلیل رژیم‌های لاغری به مقدار زیادی از حجم چربی‌های صورت خود کاسته‌اند، می‌توانند با تزریق همزمان ژل چانه و تزریق ژل گونه این مشکل را رفع کنند. برخی افراد با مشکل عدم تقارن در چانه خود رو به رو هستند که با فیلر به راحتی قابل حل است. توصیه می‌شود که برای برجسته سازی چانه خود، از این روش کم تهاجمی استفاده کنید و با مناسب‌ترین هزینه، زیبایی خود را چندین برابر کنید.

برای تزریق ژل چانه در تهران یا مشاوره رایگان با مطب دکتر محمد زواره ای به شماره ۰۹۰۰۲۹۶۱۵۸۶ تماس بگیرید.

تزریق ژل چانه برای صورت کشیده مناسب است؟

به طور کلی این تکنیک برای تمامی افراد مناسب است اما اگر دارای فرم صورت بسیار کشیده هستید، دیگر نیاز نیست تا تزریق ژل چانه انجام دهید. البته در برخی موارد می‌توانید برای برجسته سازی چانه کشیده خود، توسط پزشک انجام دهید.

تزریق ژل چانه مردان

امروزه این روش میان آقایان بسیار طرفدار به خود جذب کرده است و جالب است بدانید که مردان همزمان با تزریق ژل چانه، زاویه سازی صورت نیز انجام می‌دهند. این دو روش را بازیگران بسیاری انجام دادند و شما می‌توانید با مشورت پزشک، از این موارد نتایج خوبی بدست آورید.

تزریق ژل چانه در بارداری

به یاد داشته باشید که نه تنها تزریق ژل به چانه بلکه تزریق ژل به لب و به طور کل فرآیند تزریق فیلر در بارداری ممنوع است. در هیچ یک از ماه‌های بارداری شما مجاز به انجام این تکنیک‌های زیبایی نخواهید بود.

ماندگاری فیلر چانه چقدر است؟

میزان ماندگاری فیلر چانه مربوط به هر برند متفاوت است و بستگی به مارک منتخب شما دارد. به طور میانگین، تزریق ژل چانه با برند معتبر حدود ۲ تا ۴ سال نیز ماندگاری خواهد داشت اما اگر از فیلر‌های معمولی‌تر استفاده کنید، ممکن است نهایت دوام آنها حدود یک سال و نیم باشد.

تزریق ژل چانه درد دارد؟

بسیاری از افراد قبل تزریق ژل چانه از میزان درد آن هراس دارند اما باید بدانید که به دلیل استفاده از بیحسی موضعی در ناحیه مورد نظر، هیچگونه دردی را احساس نخواهید کرد. سوزن‌های مخصوص برای تزریق فیلر بسیار نازک هستند و در حین ورود به پوست درد چندانی ندارند.

تزریق ژل چانه بهتر است یا پروتز چانه؟

به طور کلی این دو روش تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند و از نظر تهاجم نیز قابل قیاس با یکدیگر نیستند. تزریق ژل چانه دوران نقاهت ساده و کوتاه داشته اما جراحی پروتز چانه دوران نقاهت و نکات مراقبتی بسیاری دارد. میزان هزینه پروتز از تزریق فیلر چانه بیشتر است اما در مقابل ماندگاری بیشتری دارد. همچنین یکی از ویژگی‌های تزریق ژل، دائمی نبودن آن است زیرا اگر فرد با گذشت زمان از انجام آن پشیمان شد، قابل برگشت به حالت اولیه می‌باشد.

عوارض تزریق ژل به چانه چیست؟

بعد از تزریق ژل چانه احتمالاً عوارضی را مشاهده خواهید کرد که بعد از گذشت مدت زمانی چند روزه از بین خواهند رفت، که عبارتند از:

  • قرمزی در ناحیه کل چانه
  • خونریزی کم از جای سوزن
  • سوزش در نواحی تزریق
  • ورم و التهاب در چانه
  • کبودی در چانه به دلیل استخوانی بودن این ناحیه

چند سی سی ژل برای چانه نیاز است؟

میزان حجم ژل تزریقی برای هر فرد، به انتظارات و سلایق شما بستگی دارد. برخی افراد علاقمند هستند که چانه‌ای کشیده‌تر از حالت طبیعی داشته باشند که می‌توانند بیش از ۱ سی‌سی ژل تزریق کنند. برخی اشخاص علاقمند هستند که در عین حال که چانه فرمی کشیده به خود گرفته است، ظاهری طبیعی نیز داشته باشد که می‌توانند ۱ سی‌سی یا حتی کمتر استفاده کنند.

برای انتخاب میزان حجم فیلر برای تزریق به چانه یا هر قسمت دیگری از صورت، فقط کافیست تا شما هدف خود از انجام روش منتخب را برای پزشک خود بازگو کنید تا ایشان بهترین تصمیم را برای شما اتخاذ کند و نتیجه دلخواه حاصل شود.

تزریق ژل به چانه
تزریق ژل به چانه

هزینه تزریق ژل به چانه چقدر است؟

قیمت هر واحد از ژلها برای تزریق متفاوت هستند و از مبلغ یک میلیون تومان به بالا می‎‌‌باشند. برای اطلاع از قیمت تزریق ژل به چانه می‌توانید با شماره ۰۹۰۰۲۹۶۱۵۸۶ تماس بگیرید.

ژل چانه برای چه افرادی مناسب نیست؟

اگر پوست صورت شما افتاده است و برای رهایی از آن تصمیم به تزریق ژل چانه دارید، در اشتباه هستید. بنابراین اگر پوست افتاده دارید، بهتر است در این زمینه با پزشک خود مشورت کنید.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز است.
[تعداد امتیازها ۱ عدد و میانگین امتیازها ۵]

سوال خود را بپرسید یا دیدگاه را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.